Як застосовувати аромамасла в будинку? | provence-ukraine.com

Як застосовувати аромамасла в будинку? | provence-ukraine.com

Асортимент освіжувачів простору на ринку величезний. Але більшість із них, на жаль, виготовлені із сировини хімічного походження. Шкідливі речовини при використанні таких ароматизаторів завдають шкоди здоров'ю. Щоб надати приємного аромату простору і не нашкодити собі, краще вибирати виробників, які працюють з натуральними компонентами. Наприклад, бренд з Америки «Greenleaf» використовує натуральні масла в таких освіжувачах як ароммадифузор, ароматичні свічки, аромамасло для аромаламп, спрей для кімнат, спрей для ліжка та автокліпс для автомобіля. Нижче розглянемо плюси аромамасел, і якими способами краще ароматизувати будинок, застосовуючи їх.

Аромаолії, якщо їх використовувати правильно, є нешкідливими так, як складаються з природних компонентів. Ефірні олії крім ароматизації у будинку виконують функцію очищення повітря від бактерій та вірусів. Вони допомагають створити затишну атмосферу та розслабляють. Якщо потрібно налаштуватися на роботу, є олії з бадьорим ароматом. Їх застосовують у квартирах, робочих приміщеннях, магазинах та будинках.

Аромалампа та аромамасло. Цей насичення приміщень ароматом найуніверсальніший. Випаровування – суть цього варіанта. З огляду на розмір простору кімнати вибирається лампа. Вони бувають різного розміру, дизайну з кришкою або без. В отвір унизу вставляється запалена свічка, вона нагріває лампу. В аромалампу наливається вода, додаються аромамасла (кількість залежить від бажаного результату). Насолоджуватися процесом випаровування у такий спосіб можна не більше тридцяти хвилин. Зазвичай правильне дозування є в інструкціях на пляшці.

Якщо в інтер'єрі присутні штучні рослини або засушені квіти, на них можна нанести пару крапель аромаолії. При повільному випаровуванні аромат наповнить весь простір.

Відомо, що необроблена глина добре зберігає запах. За наявності глиняних ваз, підвісок та скульптур капніть аромамасла і на них.

Для прикраси столу наберіть кухонну або морську сіль у гарну вазу або тарілочку і збризкайте її улюбленою олією.

Бренд «Greenleaf» пропонує аромаолії, які є композицією декількох компонентів. Тому аромат звучить новизною та оригінальними нотами, водночас, не втрачаючи традиційної нитки. Тут і парфумований аромат Поцілунок Кашеміру (Cashmere Kiss), що нагадує духи, і аромат для любителів східних пахощів Грація (Gracious) Greenleaf, та аромат лаванди Лаванда (Lavender) Greenleaf для поціновувачів традицій. provence-ukraine.com

27.09.2018

Рекомендовані товари

Коментарі 0