Нішеві парфуми | provence-ukraine.com

Нішеві парфуми | provence-ukraine.com

У світі парфумерії існує безліч ароматів. Щороку з'являються сотні нових парфумів. Існують духи жіночі, духи чоловічі і навіть парфуми для дітей та тварин. Купити парфуми в магазині, замовити парфуми в інтернет-магазині або у спеціаліста б'юті-консультанта - вибір величезний. Духи поділяються на категорії: масмаркет, люкс та нішові.

Перша категорія парфуми-масмаркет – це парфуми, які можна придбати у будь-якому магазині. Вони створені для масового продажу. Їхній головний козир – це доступність придбання. Вони характеризуються простою ароматичною композицією, недорогою сировиною та досить простим дизайном коробочки.

Духи люксової категорії випускаються переважно модними будинками моди. Над ними працюють відомі парфуми професіонали. Перед створенням проводиться колосальна робота з вивчення групи споживачів і модних тенденцій. Вони інвестують величезні кошти. Для просування нових парфумів використовують широкомасштабну рекламу, влаштовують шикарні шоу, запрошують знаменитостей та відомих людей.

Нішеві парфуми – це особлива категорія у світі парфумерії. Наприклад, у розглянутих вище випадках, аромати створюються відповідно до заданих рамок (вікова група, стать, класифікація ароматів, бюджет). Створюючи нішеві парфуми, парфумери не обмежують себе ні в чому. Їх не цікавить, наскільки цінна сировина та хто буде споживачем. Все залежить від креативності ідеї та фантазії.

Основні відмінності нішевих парфумів.

Неординарні аромати, для яких використовується нетрадиційна сировина. Вони дивують, інтригують, розбурхують і навіть іноді лякають і шокують. Вони можна зустріти ноти алкоголю, грибів, запах бензину, старої деревини.

Використання натуральних компонентів. Парфумери беруть лише максимально натуральну сировину найвищої якості. Враховуються такі нюанси як час урожаю компонентів та місце локації. Це трохи нагадує процеси виготовлення вина.

Кількість екземплярів. Це протилежність до масового виробництва. Випуск іноді складає лише кілька флаконів на рік. Часто клієнтам потрібно записуватись у чергу, щоб отримати бажаний аромат. Для рідкісних екземплярів парфуму влаштовують аукціон.

Дизайн упаковки. Основні риси флакона часто суворі та лаконічні. На етикетці може бути підпис вручну. Іноді пляшечки прикрашають натуральним камінням або розписують вручну. Кожні нішеві парфуми мають спеціальний сертифікат та свій номер.

Місце реалізації. Такі парфуми (parfum) не виставляються у звичайних мережевих магазинах. Їх продають в антуражних бутіках, де атмосфера наголошує на унікальності товару. Клієнти таких бутіків схожі на учасників клубів, у яких у всіх є спільні інтереси.

Непотрібність реклами. Такий парфум не знайти в журналах, він не потребує реклами. Левова частка бюджету йде на унікальні компоненти створення аромату.

Особлива легенда. У кожного парфумера чи парфумерного будинку існує своя легенда.

Це парфуми (parfum), на які не буває знижок та розпродажів. Посмішка чи комплімент господаря бутика – це все, на що може розраховувати клієнт. provence-ukraine.com

/купити парфуми, купити парфуми Полтава, купити парфуми жіночі, купити парфуми Харків, купити парфуми чоловічі, купити парфуми Кропивницький, купити парфуми ціна, купити парфуми Київ, купити духи Рівне, купити духи Вінниця, купити духи Луцьк, купити духи цитрусові, купити парфуми на осінь, купити парфуми Львів/

10.09.2018

Рекомендовані товари

Коментарі 0