breadcrumbs_revolution_theme

Повернення та обмін товарів.

«Прованс. Бутік гарних речей» дбає про своїх клієнтів, тому ми розробили зручні механізми повернення або обміну придбаного Вами товару. Ми не боїмося гарантії повернення коштів, тому що ми впевнені у високій якості своїх товарів. Це не самовпевненість – це досвід.

З питань повернення звертайтесь за тел: 099 557 63 56, або пишіть на E-mail: zakaz@provence-ukraine.com

Велике прохання перед покупкою проконсультуватися з нами з питань, що Вас цікавлять, щоб уникнути непорозуміння в майбутньому. Дякую за розуміння.

Умови повернення грошей:

Статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів» передбачено право споживача обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням. Обмін можливий протягом 14 днів, за винятком дня покупки, якщо більш тривалий термін не оголошений продавцем. Обмін товару проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики та розрахунковий документ, виданий продавцем разом із товаром. Якщо на момент обміну потрібного товару немає у продажу, споживач має право розірвати договір купівлі-продажу та отримати гроші назад.

Однак обміняти (повернути) у такий спосіб можна не будь-який товар. Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну чи поверненню (Постанова КМУ від 19 березня 1994 р. № 172). До таких товарів відносяться:

Продовольчі товари.
Лікарські засоби.
Предмети сангігієни.
Фотоплівки, фотопластинки, фотографічний папір.
Корсетні товари.
Парфумерно-косметичні вироби.
Перо-пухові вироби.
Дитячі м'які іграшки.
Дитячі гумові надувні іграшки.
Зубні щітки.
Мундштуки.
Апарати для гоління.
Помазки для гоління.
Гребінці, гребені та щітки масажні.
Сурдини (для духових інструментів).
Скрипкові підборіддя.
Рукавички
Тканини.
Тюлегардинні та мереживні полотна.
Килимові вироби метражні.
Білизна натільна.
Постільна білизна.
Панчішно-шкарпеткові вироби.
Товари в аерозольній упаковці.
Друковані видання.
Лінійний та листовий металопрокат, трубна продукція, пиломатеріали, погонажні (плінтус, лиштва), плитні матеріали (деревноволокнисті та деревостружкові плити, фанера) та скло, нарізані або розкроєні під розмір, визначений покупцем (замовником).
Аудіо-, відеокасети, диски для лазерних систем зчитування із записом.
Вироби з натурального та штучного волосся (перуки).
Товари для новонароджених (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо).
Інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилки тощо).
Ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.
Цей перелік товарів є вичерпним. Продавець не має права відмовити в обміні (поверненні) товару, не включеного до переліку, якщо він відповідає всім вимогам, передбаченим ст. 9 Закону (збережено товарний вигляд, ярлики, пломби, є розрахунковий документ тощо)