Етикет у парфумерії чи парфуми у сучасній обстановці | provence-ukraine.com

Етикет у парфумерії чи парфуми у сучасній обстановці | provence-ukraine.com

Етикет грає величезну роль соціальному світі: правильна манера спілкуватися, підбір одягу. Що стосується парфумерії, то в наш час недостатньо тільки купити парфуми, потрібно вміти правильно їх підібрати відповідно до навколишніх умов. Наприклад, неправильний підбір аромату можна порівняти з походом на роботу у вечірній сукні або візитом опери у купальному костюмі. Під кожен випадок потрібно купити чоловічі парфуми або купити жіночі парфуми, які звучатимуть гармонійно та відповідатимуть місцю та часу.

Одягнути яскраві та дорогі парфуми не завжди означає зробити правильний вибір. Сильний, насичений шлейфовий аромат на роботі буде доречним у країнах Близького Сходу. У європейських країнах такі духи можуть відштовхнути оточуючих та створити погану репутацію. Це зухвале порушення особистого простору кожної людини поряд.

З погляду історії парфумерії духи (parfum) спочатку були створені для того, щоб приховати неприємні запахи. З розвитком культури гігієни, духи перетворилися на елемент, що доповнює. Вони набули свіжіших відтінків.

Чому в сучасності не мають старовинні аромати? Відповідь полягає в тому, що парфуми на той час були призначені для людей того часу. Вони вели зовсім інший спосіб життя. Дівчата не ходили працювати. Вони проводили час у величезних приміщеннях за уроками гри на фортепіано, читанням книг чи вишиванням. В умовах швидкого темпу життя та маленьких приміщень сучасні жінки та чоловіки звикли до більш лаконічних ароматів, що відбивають мінімалізм. Це парфуми для міських жителів, які випускають більшість брендів. Аромат звучить нескладно, приємно та водночас цікаво. Парфуми не вторгаються у простір людей, які знаходяться поблизу.

Правило, яке має запам'ятати кожен, у місцях, де не говорять голосним голосом, не використовують гучного аромату (офіс, лікарня, бібліотека, церква). Яскраві парфуми можна використовувати у великих приміщеннях (вечірки, музей).

Збираючись працювати краще застосувати парфуми, що пахнуть поруч із простим розкриттям. Відмінним вибором стане аромат чистоти та свіжості CHANEL Chance Eau Fraiche (Шанель Шанс еу Фрайч), Elizabeth Arden Green Tea (Елізабет Арден Грін Ті). У сферах, пов'язаних з мистецтвом, допустимі деякі вольності Escada Escada S (Ескада С). Щодо людей в уніформі, для них яскраві аромати залишаються табу.

Не варто переборщувати з важкими парфумами на першому побаченні. Поступово з часом стане зрозуміло, які аромати віддає перевагу партнеру, наприклад, підійдуть духи Giorgio Armani Acqua di Gioia (Армані Аква ді Джіоя).

На вечірку підбираються парфуми відповідно до приводу та розташування. Якщо цей величезний простір (галерея) можна собі дозволити насичені парфуми CACHAREL Amor Amor (Кошарель Амор Амор). В екстравагантному суспільстві допустимі яскраві неординарні аромати.

У кіно, оперу чи театр варто одягнути скромні парфуми. Безпосередня близькість оточуючих зобов'язує застосовувати спокійний, вишуканий парфум CHLOE L'Eau de Chloe (Хлое лео де хлое).

На окрему увагу заслуговують духи (parfum) для вечері. Робота парфумерів нерозривно пов'язані з кулінарії. В ароматах застосовують ноти спецій, рослин, а також синтетичні молекули. На створення нових парфумів надихають вина, сири та кулінарні шедеври. Тому в ресторані має звучати аромат вишуканих страв, а не парфуми. Коли став популярним аромат Poison Dior (Dior Pure Poison), на входах до ресторанів висіла попередження, що вхід у такому ароматі заборонено.

У подорожі, наприклад, літаком, потрібно відмовитися від парфумів. Деякі не можуть дотримуватись цього правила і забувають, що існує велика кількість людей з алергією. Також варто пам'ятати, що в літаку змінюється тиск і багато хто почувається неважливо. Слід бути толерантним та виявити повагу до інших пасажирів. provence-ukraine.com

купити духи в інтернет-магазині, купити парфуми, купити парфуми Київ, замовити парфуми в інтернет-магазині «Le Petit Provence», купити духи, купити парфуми Україна, купити духи Бровари, купити парфуми ціна, купити парфуми Кам'янець Подільський, купити парфуми Житомир, купити парфуми тестер, купити парфуми Харків, купити парфуми Рівне, аромат, купити парфуми недорого, купити духи Фастів, купити духи Дніпро, купити духи Миколаїв, купити духи Полтава/

17.09.2018

Рекомендовані товари

Коментарі 0