Як вибрати парфуми для роботи |provence-ukraine.com

Як вибрати парфуми для роботи |provence-ukraine.com

Для досягнення успіху у будь-якій життєвій ситуації Ваш образ має бути продуманий бездоганно. Духи є невід'ємною частиною, що підкреслює та завершує ансамбль. При виборі аромату слід враховувати як свої переваги, а й вплив їх у оточуючих. Для успішної кар'єри потрібен правильний підхід до вибору парфуму.

Має велике значення місце, де працює людина (робота в офісі, на свіжому повітрі), від цього залежить вибір інтенсивності парфуму. Також у деяких професіях використання парфумів зводиться до мінімуму, це ледь чутний легкий свіжий або квітковий аромат (це лікарі, викладачі, працівники салонів краси): D&G Dolce Light Blue (Дольче Габана Лайт Блу), CHLOE L'Eau de Chloe (Хлое ле де хлое), LANVIN Eclat d'Arpege (Ланвін Еклат), Yves Saint Laurent Elle (Ів Сен Лоран Ель). У жодному разі не варто вибирати насичені важкі парфуми, з величезним радіусом поширення аромату. Люди, які працюють поруч, не тільки не оцінять парфум, а й можуть стати дратівливими. На ділових зустрічах може скластися враження, що Ви несерйозно ставитеся до роботи! Максимально прийнятна зона поширення аромату парфуму не більш як п'ятдесят сантиметрів. При використанні різних парфумів варто звернути увагу на реакцію колег. Якщо Вам роблять зауваження щодо аромату парфумів, не варто ігнорувати, від цього залежить успіх співпраці. Також важливе правильне дозування. При тривалому використанні одного аромату часто притупляється чутливість володаря парфумів. При цьому кількість їх нанесення збільшується, що одразу відчувають оточуючі люди. Іноді корисно на деякий час замінити улюблений парфум інший.

Не дарма існує поділ ароматів на денні та вечірні. Наймодніший і найдорожчий вечірній аромат буде недоречний на робочому місці! Час його виходу це вечір, і його завдання - підкреслити жіночність і привернути увагу оточуючих: Givenchy Ange ou Demon (Живанші Ангели і Демони), Lancome La Vie Est Belle (Ланком ла Віє їсть Белле), Nina Ricci Richi Rici Rici ). У той час як завдання денного парфуму - створити легку, ненав'язливу атмосферу, що бадьорить, і діловий настрій. Актуальним буде використання квіткових, цитрусових, зелених і трав'янистих ароматів: CHANEL Chance Eau Fraiche (Шанель Шанс еу Фрайч), Elizabeth Arden Green Tea (Елізабет Арден Грін Ті), Giorgio Armani Acqua di Gioia (Армані Аква ді Версаче Брайт Кристал), Givenchy Be Givenchy (Живенши Бі), LACOSTE Eau de Lacoste (Лакост еу де Лакост). У жіночій парфумерії є величезна кількість парфумів, що нагадують легкий морський бриз: Davidoff Cool Water (Давідоф Кул Вотер), KENZO L'Eau par Kenzo (Кензо Ля пар Кензо), Escada Into the Blue (Ескада Інто зе Блу). Свіжі духи унісекс (можливий навіть варіант використання легких чоловічих парфумів) допоможе створити виключно ділову атмосферу у спілкуванні з чоловіками, особливо якщо жінка займає керівний пост: ESCENTRIC MOL. Molecule 01 (Ексцентрик Молекула 01), Giorgio Armani Acqua di Gio (Армані Аква ді Джіо), Carolina Herrera 212 Men (Кароліна Герера 212 мен).

Сезонність, температура і вологість можуть зіграти злий жарт, перетворити легкий аромат на важкий і нав'язливий. Тому в спекотний і дощовий час краще парфум наносити помірно і навіть мінімально. Пам'ятайте, що Ваш аромат – це Ваш успіх! В інтернет магазині Le Petit Provence широкий вибір чоловічої та жіночої парфумерії. Тут можна купити парфуми (parfum) для себе або як подарунок. Консультанти допоможуть підібрати аромат як для роботи в офісі, так і для інших випадків. provence-ukraine.com

/купити парфуми, замовити парфуми онлайн, Київ, Одеса, Житомир, Кіровоград, Дніпро, Львів, Ужгород, Вознесенськ, Миколаїв, Ірпінь, Коростень, Обухів, Рівне, Мукачево, Ніжин, Тернопіль, Суми, Шістка, Хуст/

07.07.2017

Рекомендовані товари

Коментарі 0