189.00 грн.
Немає в наявності
ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ

Офіційний роздрібний представник Greenleaf.

БЕЗКОШТОВНА УПАКОВКА
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Безкоштовна доставка по Києву

Гарантія повернення

Гарантія повернення 14 днів

Аромат: Одурманивающее сочетание вытяжки запаха из косточек винограда и их мягкого вкуса в спелых виноградных гроздях Тосканы.
Производитель: GreenLeaf, США. Саше Большое - 115 мл, дествие аромата от 6 до 9 месяцев; Саше среднее - 90 мл, дествие аромата от 4 до 6 месяцев; Саше Маленькое - 12 мл, дествие аромата от 3 до 4 месяцев. Состав: измельченная кора лесных деревьев, семена растений, глина земляная , пропитанные вытяжками эфирных органических масел. Используется для ароматизации: дома, квартиры, офиса, автомобиля, подарков. Чем больше размер саше, тем дольше испаряется запах. Все наши изысканные ароматы придают ощущение чистоты, уюта и комфорта! Аромат также доступен в аромасвечах, аромадиффузорах, арома вазах-распылителях, спреях для домашнего текстиля и дома, подарочных наборах и в эфирных маслах. Саше не открывать! Боится влаги.

Ще не було питань.

Фото огляд Саше Greenleaf (Грінліф)
Фото огляд Саше Greenleaf (Грінліф)
Саше Greenleaf - Дуже якісні та кошерні аромати від Американського виробника "Грінліф". Всі аромати, у тому числі арома саші, зроблені з натуральних компонентів і не містять синтетичних речовин. Складові: дрібна дерев'яна кора, насіння рослин, ..
Саше «Greenleaf»: 20 способів прикрасити життя
Саше «Greenleaf»: 20 способів прикрасити життя
Саше «Greenleaf»: 20 способів прикрасити життя Саше – це пакетик, наповнений шматочками глини, кори та суцвіть рослин, просочених аромаолією. Цей вид ароматизації простий у використанні. Сашкові кладуть у шафи, вбиральні, невеликі приміщення, сумо..
Аромати Greenleaf: колекція Виноград Тоскани (Tuscan Vineyard) provence-ukraine.com
Аромати Greenleaf: колекція Виноград Тоскани (Tuscan Vineyard) provence-ukraine.com
Аромати Greenleaf: колекція Виноград Тоскани (Tuscan Vineyard) provence-ukraine.com Відчувши той чи інший відтінок аромату, виникають певні асоціації з ним, у пам'яті виринають знайомі картинки. За допомогою експериментів з ароматизацією можна поф..
Аромат у будинку: як він відображає характер мешканців provence-ukraine.com
Аромат у будинку: як він відображає характер мешканців provence-ukraine.com
Аромат у будинку: як він відображає характер мешканців provence-ukraine.com Згадайте запах освіжаючої ялинки, яку приносять до будинку перед новорічними святами. Дерево нагрівається і пахне, таким чином виходять натуральні аромати для будинку. Нав..

Саше Greenleaf, Greenleaf